Välkommen till specialisterna på modulhus

Med lång erfarenhet av industriellt byggande med prefabricerade moduler kan vi på PCS hjälpa dig med ditt projekt.
Vi etablerar lokaler och boenden över hela Sverige och har kontor i Stockholm och Göteborg, adress och telefon här på sidan. Du kan självklart också ta direktkontakt med någon av oss, nedan har du alla våra kontaktuppgifter.

John Ekberg, projektledare med ansvar för hela kedjan, från förfrågningsunderlag till överlämning av en färdigbesiktigad lokal.

John Ekberg

VD för PCS Modulsystem
Mobil: 0768-09 49 88
E-post: john@pcsmodulsystem.se


Suvad Avdic

Projektledare
Mobil: 073-676 11 19
E-post: suvad@pcsmodulsystem.se


Maria Jaconelli

Ekonomiansvarig
Mobil: 070-541 86 70
E-post: maria@pcsmodulsystem.se


Gert Hedström

Teknikansvarig
Mobil: 070-535 97 02
E-post: gert@pcsmodulsystem.se

Daniel Beijbom, PCS Modulsystem
Daniel Beijbom

Projektledare mellansverige
Mobil: 070-521 52 11
E-post: daniel@pcsmodulsystem.se

Mattias Beijbom, projektledare på PCS Modulsystem i Göteborg
Mattias Beijbom

Projektledare Väst
Mobil: 076-140 69 26
E-post: mattias@pcsmodulsystem.se

Ola Bjurman, PCS Modulsystem
Ola Bjurman

Projektledare  och Platschef Väst
Mobil:070-929 66 64
E-post: ola@pcsmodulsystem.se

Välkommen till PCS Modulsystem

Huvudkontor Stockholm

Hallvägen 4, Box 5071, 121 16 JOHANNESHOV
Tel 08-39 00 99, Fax 08-39 00 29

PCSModulsystemGöteborg

Göteborgskontor

Stora Åvägen 21, 436 34 Askim
Tel 076-140 69 26

Certifiering BF9K PCS Modulsystem

Intyg på kvalitets- och miljöcertifiering enligt BF9K av PCS Modulsystem. Läs hela policydokumentet här (PDF) för arbetet med Kvalitet, Miljö och Arbetsmiljö.

PCS Modulsystem ingår i PartGroup – välkommen till våra kollegor i företagsgruppen